1- Hipnoz ve Hipnoterapi Eğitimi:

Hipnoz, bilinçaltına telkin göndermenin çok basit bir yoludur. Böylece geçmişin sizi sınırlayan hipnozundan kurtulur, özgürleşirsiniz. Kişisel sorunlarınızı çözer, etkili iletişim için en kuvvetli araca sahip olursunuz. İsterseniz bu işi meslek edinebilir, çevrenize de yararlı olabilirsiniz. A’dan Z’ye hipnoz ve hipnoterapiyi esastan, uygulamalı olarak öğretiyoruz. 

2- Öğrenmeyi Öğrenme Eğitimi:

Her düzeyde öğrencinin katılabileceği, haftada iki saat olmak üzere altı ay sürecek bu programa katılarak NLP ve trans teknikleriyle zihninizin potansiyelini şimdikinden daha fazla kullanmayı öğrenecek ve öğrenmenin ne kadar kolay, rahat ve zevkli olduğunu keşfedeceksiniz. Daha sonra da sınavlarda her zamankinden daha özgüvenli ve başarılı olduğunuzu göreceksiniz.

3- Satış Performansını Arttırma Eğitimi:

Bireysel veya kurumsal firmalara bilinçaltı satış tekniklerini öğretiyoruz.

4- Hipnotik Tekniklerle İngilizce Eğitimi: 

En uygun öğrenmenin, ortamının uyaranlardan uzak ve zihnin en rahat olduğu durumlarda gerçekleştiği biliniyor. Bu ortamı yaratarak İngilizceyi etkili, kalıcı ve hızlıca öğretiyoruz.

 

 

        U Y A R I
Tema Akademi tarafından düzenlenen etkinlikler, eğitimler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, eğitim, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Başa dön